Info


On-line interaktivní angličtina - zdarma

Autor: Mgr. Zdeněk Chalupský
AutorMgr. Zdeněk Chalupský
URL
AnotaceNáhled odkazu http://old.mingoville.com/cs.htmlMingoville: všestranně pojatá výuka angličtiny v zábavném prostředí kurzů Mingoville, provázená cvičeními, písněmi a hrami. Žáci jsou kurzem provázeni zábavnými animovanými postavami plameňáků srozumitelně mluvícími anglicky. Kurzy obsahují zajímavé úkoly, lákající k jejich dokončení, anglické hry a písničky.
Práci v kurzech Mingoville charakterizuje heslo: „Nejlépe se studenti učí, když je učení baví.“
DoporučeníSeznámení s rozsáhlým portálem je možné několika způsoby: zaregistrovat se a začít kurzy používat, postupně se seznamovat s prostředím a jeho možnostmi - cesta pokusem a omylem může být velmi rychlá, přesto vás může připravit o některé zajímavé funkce, kterých si v pestrém prostředí napoprvé nepovšimnete. Můžete také využít úvodní navigaci a seznámit se s informacemi pro učitele, rodiče a prohlédnout si demonstrace, která vás v co nejkratší době seznámí s možnostmi prostředí (v angličtině, srozumitelné i začátečníkům). Navštívit můžete i blog, opět v angličtině. Lákavé prostředí vybízí vyzkoušet si některou z lekcí nebo sekcí portálu, proto se většina nových uživatelů nejdříve registruje a až následně, když narazí na drobné potíže s ovládáním, hledá pomoc u připravených návodů.
Kurzy Mingoville poskytují všechny možnosti procvičování cizího jazyka, na které jsou uživatelé zvyklí z kvalitních výukových programů: interaktivní slovník přehrává výslovnost ženským/mužským hlasem, svou výslovnost si můžete také nahrát a porovnat s výslovnostní rodilého mluvčího; každé slovíčko je provázeno veselým obrázkem, který pomáhá zapamatování.
Ke stažení je k dispozici několik desítek textů ve formátu PDF a v dalších formátech. O jejich používání svědčí počet stažení, která jsou uvedena vedle jejich názvu a po pravé straně stránky. Počet stažení svým způsobem vypovídá o jejich využitelnosti nebo oblibě. K navigaci slouží lišta v záhlaví sekce „Ke stažení“. Naleznete zde odkazy na textové, obrázkové, zvukové soubory, videosoubory, minihry a další podpůrné materiály.
Vzhledem k podrobným informacím na samotných stránkách Mingoville lze vyučujícím doporučit informace o sdružených licencích pro školy. Licence možnosti free verze stránek rozšiřují a umožňují kurzy strukturovaně začlenit do výuky jazyka. Samotní žáci se mohou na stránkách zaregistrovat a začít interaktivní multimediální kurz využívat.
JazykČeština
Zařazení odkazu
  • Základní vzdělávání » Výuka » Jazyk a jazyková komunikace » Cizí jazyk » Receptivní, produktivní a interaktivní řečové dovednosti
  • Gymnaziální vzdělávání » Výuka » Jazyk a jazyková komunikace » Další cizí jazyk
Klíčová slovainteraktivita, angličtina, multimediální výuka, Cizí jazyk, Jazyk a jazyková komunikace
 
Komentáře
Příspěvek nebyl zatím komentován.
INFO
Publikován: 23. 06. 2010
Zobrazeno: 4454krát
Profil autora
Hodnocení příspěvku
Hodnocení týmu RVP:
Hodnocení odkazu : 3

Hodnocení uživatelů:
Hodnocení odkazu : 5.0000
Hodnotit odkazy mohou pouze registrovaní uživatelé.

1 uživatel Hodnocení odkazu : 5
zatím nikdo Hodnocení odkazu : 4
zatím nikdo Hodnocení odkazu : 3
zatím nikdo Hodnocení odkazu : 2
zatím nikdo Hodnocení odkazu : 1
Doporučte materiál
Licence Licence Creative Commons

Všechny odkazy jsou publikovány pod licencí Creative Commons.