Info


Matematika hrou

Autor: Mgr. Růžena Pekařová
AutorMgr. Růžena Pekařová
URL
AnotaceNáhled odkazu http://matematika.hrou.cz/Stránky obsahují hry a příklady pro výuku matematiky on-line a možnost vložit nové náměty a připomínky. Naleznete zde příklady na sčítání, odčítání, násobení, dělení, zlomky, největší společný dělitel, římské číslice, obvod a obsah.
DoporučeníVhodné pro 1. stupeň ZŠ. Jednoduché ovládání pomocí záložek vpravo vedle tabulky. Postoupit k dalšímu příkladu je možné až po zadání správného čísla, žáci tedy mají přímou kontrolu svého výsledku. Řešení navíc obsahuje záznam času, lze ho využít jako nástroj pro soutěžení.
JazykČeština
Zařazení odkazu
  • Základní vzdělávání » Výuka » Matematika a její aplikace » Číslo a početní operace
  • Speciální vzdělávání » Výuka » Speciální vzdělávání » Matematika a její aplikace » matematika
Klíčová slovamatematika, hry online, Interaktivní tabule
 
Komentáře RSS komentářů odkazu
1.Autor: Jiří DobrýVloženo: 14. 02. 2011 12:03
Děkuji za zařazení mé stránky do tohoto katalogu. Dostal jsem dvě hvězdy z pěti, což není moc, ale hodnocení respektuji. Pokud by se našel hodný kolega, který by mě stránku připomínkoval abych ji mohl vylepšit, ať mi napíše sem nebo na můj email. Děkuji. Jiří Dobrý
2.Autor: Jiří DobrýVloženo: 13. 05. 2011 13:46
Postupně přidávám cvičení, které je možné hrát na tabuli bez použití klávesnice. Nově například pro osmáky objem válce a obsah pláště válce zde: http://matematika.hrou.cz...-valce.php
3.Autor: Mgr. Zdeněk Chalupský Vloženo: 13. 05. 2011 19:35
Hodnocení týmu RVP vyjadřuje HODNOCENÍ PŘÍSPĚVKU jako takového. Zahrnuje volbu odkazu (zde se projevuje kvalita odkazovaného obsahu) a kvalitu zpracování odkazu. Nevyjadřuje tedy pouze kvalitu doporučované stránky nebo SW určeného pro výuku. Hodnocení kvality odkazu (ne doporučovaného obsahu) se snižuje když: anotace je neúplná, doporučení je příliš stručné, zařazení odkazu není úplné, klíčová slova by bylo možné doplnit o další. K doplnění chybějících údajů dochází v průběhu jeho schvalování. Hodnocení týmu RVP je zpětná vazba pro autora odkazu o jeho volbě a úrovni zpracování odkazu. Uživatelům je předkládán již odkaz upravený. Uživatelé většinou hodnotí obsah doporučované stránky. Zde máte hodnocení vysoké.
INFO
Publikován: 08. 02. 2011
Zobrazeno: 123202krát
Profil autora
Hodnocení příspěvku
Hodnocení týmu RVP:
Hodnocení odkazu : 2

Hodnocení uživatelů:
Hodnocení odkazu : 4.5000
Hodnotit odkazy mohou pouze registrovaní uživatelé.

5 uživatelů Hodnocení odkazu : 5
zatím nikdo Hodnocení odkazu : 4
zatím nikdo Hodnocení odkazu : 3
1 uživatel Hodnocení odkazu : 2
zatím nikdo Hodnocení odkazu : 1
Doporučte materiál
Licence Licence Creative Commons

Všechny odkazy jsou publikovány pod licencí Creative Commons.