Info


Langevo - učení slovíček hrou

Autor: Ing. Lucie Šubová
AutorIng. Lucie Šubová
URL
AnotaceNáhled odkazu http://langevo.com/Langevo efektivně rozšiřuje slovní zásobu cizojazyčných slovíček. Pomocí webové hry motivuje k zábavnému a efektivnímu učení.

Langevo přirozenou motivací podporuje pravidelné opakování slovíček. Dlouhodobě udržuje pozornost a respektuje paměťovou křivku.

Současná verze Langevo obsahuje na základní slovní zásobu ve třech jazycích - angličtina, španělština, čeština. Slovíčka jsou vhodná pro začátečníky i pokročilé. V nejbližší době rozšíří nabídku jazyků o němčinu, francouzštinu a portugalštinu, v plánu jsou další jazyky.

Založíte si vlastní farmu a na té pěstujete svá políčka. Čím více rostlin a zvířat máte, tím více rozvíjíte slovní zásobu.

Další informace naleznete na http://langevo.com, kde můžete rovnou vyzkoušet, co vás dokáže naučit.
DoporučeníOvládání aplikace je jednoduché, intuitivní. Při vstupu do aplikace se zobrazuje průvodce hrou, který naučí základní ovládání hry. Kdykoliv je možnost zapnout nápovědu.

Vhodné pro žáky 1. i 2. stupně ZŠ, stejně jako střední školy. Vhodné pro jazykové školy jakékoliv úrovně. Vhodné pro začátečníky i pokročilé, obsahuje různé jazykové úrovně. Slovíčka lze jednoduše vybírat z kategorií a učit se pouze ta, o která mám zájem.

Největší výhoda spočívá v možnosti přidávání a procvičování vlastní slovní zásoby. Je tak vhodné pro plnění domácích úkolů, učení vlastních slovíček nebo slovíček z jazykových kurzů. Slovní zásobu si lze jednoduše uzpůsobit.

Slovní zásoba je doplněna obrázky a zvukovými nahrávkami.

Žebříčky uživatelů umožňují sledovat postup a podporují soutěživost.
JazykČeština
Zařazení odkazu
  • Základní vzdělávání » Výuka » Jazyk a jazyková komunikace » Cizí jazyk » Receptivní, produktivní a interaktivní řečové dovednosti
  • Jazykové vzdělávání » Výuka » Klíčové kompetence » Hodnocení / ověřování
Klíčová slovaučení hrou, hry online, Anglický jazyk, výuka angličtiny, německý jazyk, španělský jazyk, španělština, angličtina, němčina, procvičení slovní zásoby i gramatiky formou hry, rozvoj slovní zásoby
 
Komentáře RSS komentářů odkazu
1.Autor: Ing. Lucie Šubová Vloženo: 31. 01. 2014 13:04

S Langevo je možné nově studovat již 6 světových jazyků. Ke stávající angličtině, španělštině a češtině nově přibyla francouzština, němčina, portugalština.

Slovní zásobu, čítající již 10 tisíc slovíček, je možné studovat téměř v jakékoliv kombinaci jazyků.

2.Autor: Ing. Lucie Šubová Vloženo: 31. 01. 2014 13:05

S Langevo je možné nově studovat již 6 světových jazyků. Ke stávající angličtině, španělštině a češtině nově přibyla francouzština, němčina, portugalština.

Slovní zásobu, čítající již 10 tisíc slovíček, je možné studovat téměř v jakékoliv kombinaci jazyků.

3.Autor: Barbora ŠtaifováVloženo: 31. 01. 2014 21:46

Tuhle aplikaci používám pro podporu výuky anglického jazyka již několik měsíců a oosvědčila se mi. Některé děti hrají i sami doma - nejen ve škole. Bez potřeby instalace - hned online. Žádná licence pro školy.

Používám pro děti ze základní školy hlavně druhý stupeň! Určitě doporučuji

INFO
Publikován: 07. 01. 2014
Zobrazeno: 8856krát
Profil autora
Hodnocení příspěvku
Hodnocení týmu RVP:
Hodnocení odkazu : 3.5

Hodnocení uživatelů:
Hodnocení odkazu : 5.0000
Hodnotit odkazy mohou pouze registrovaní uživatelé.

3 uživatelé Hodnocení odkazu : 5
zatím nikdo Hodnocení odkazu : 4
zatím nikdo Hodnocení odkazu : 3
zatím nikdo Hodnocení odkazu : 2
zatím nikdo Hodnocení odkazu : 1
Doporučte materiál
Licence Licence Creative Commons

Všechny odkazy jsou publikovány pod licencí Creative Commons.